Biuro Rachunkowe Otwock Peter Green

wyróżnienie nadzwyczajne dla biura rachunkowego PeterGreen i RTAX
Certyfikat wysokiej jakości usług prawnych
Laur Eksperta - Biuro Rachunkowe PeterGreen

Nasza misja

Profesjonalna obsługa firm poprzez wykorzystanie najnowszych technologii.

Nasza wizja

Chcemy być liderem w naszej branży dzięki wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań i usług.

Certyfikat Laur Eksperta dla RTAX
Wyróżnienie nadzwyczajne - Laur Eksperta - Medal Nowoczesności
Certyfikat wyróżnienie dla biura rachunkowego Peter Green
Certyfikat srebrny Laur Eksperta dla RTAX
Certyfikat Laur Eksperta PeterGreen dla aplikacji RTAX
Certyfikat Znak Jakości Laur Eksperta
Rtax – oprogramowanie ułatwiające komunikację

Od 2005 roku rozwijamy oprogramowanie rtax.pl, którego celem jest zapewnienie najlepszego możliwie sposobu komunikacji między naszym klientem a jego klientami. Dowiedz się więcej rtax.pl

Certyfikat wysokiej jakości usług prawnych
Certyfikat System Zarządzania Jakością - usługi księgowe
Certyfikat Lider Kapitału Ludzkiego
Zapoznaj się z raportem nagrody Wysoka Jakość Usług Prawnych przyznanej naszej firmie: raport.

Pracujemy dla małych, średnich oraz dużych firm. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, której doświadczanie i staranność zapewnia ostateczny sukces nam i naszym kontrahentom.

Znak Jakości „Laur Eksperta” – zapoznaj się z opinią:
Laur eksperta dla aplikacji RTAX - str 1
Laur eksperta dla aplikacji RTAX - str 2
Laur eksperta dla aplikacji RTAX - str 3
Laur eksperta dla aplikacji RTAX - str 4

Opinie laureatów konkursu „Laur Eksperta”

Marcin Szczypa, właściciel Biura Rachunkowego Peter Green

Biuro rachunkowe Peter Green Marcin Szczypa zdecydowało się wziąć udział w I edycji Konkursu „Laur Eksperta” ze względu na możliwość zdobycia prestiżowego znaku jakości, który wyróżni nas na tle konkurencji oraz wpłynie pozytywnie na wynik sprzedaży naszego produktu. Chcieliśmy zdobyć znak jakości „Laur Eksperta”, który byłby potwierdzeniem świadczenia nowoczesnych usług księgowych za pomocą aplikacji RTAX. Biuro Rachunkowe Peter Green w oparciu o własne doświadczenia jest świadome, jak bardzo ważnym czynnikiem w rozwoju firmy jest inwestycja w jakość obsługi klienta. Zadowoleni i lojalni klienci poprzez swoje rekomendacje polecają usługi i produkty danej firmy swoim znajomym, a rekomendacje znajomych są bardzo ważnym, o ile nie najważniejszym źródłem informacji. Stały, zadowolony z obsługi klient łatwiej zaakceptuje podwyżki cen niż nowy klient. Dla zadowolonego klienta podwyżka ceny nie stanowi powodu do rezygnacji z zakupu danej usługi, towaru. Ponadto zadowolony klient stanowi dla firmy gwarancję długoterminowego zysku, a wysoka jakość obsługi redukuje koszty związane z ponownym wykonaniem usługi. Zdobyte wyróżnienie w konkursie było dla nas ogromnym zaskoczeniem, ale również dało nam wiarę w siebie. Produkt, nad którym pracowaliśmy kilka lat został poddany badaniu przez najlepszych specjalistów i został doceniony, a więc jest na tyle dobry, że możemy bez żadnych obaw polecać go innym firmom i instytucjom. Dzięki posiadaniu certyfikatu „Laur Eksperta” możemy posługiwać się godłem oraz informacją o uzyskanym wyróżnieniu na stronie internetowej naszej firmy. Godło „Laur Eksperta” umieściliśmy również na papierze firmowym, formatkach mailowych, opakowaniu wyróżnionego produktu oraz na produktach reklamowych naszej firmy, np. teczkach firmowych, w broszurach informacyjnych. Ponadto do każdego z naszych klientów została wysłana informacja o zdobyciu prestiżowego znaku jakości „Laur Eksperta” za aplikację RTAX.

Laur Eksperta