Biuro Rachunkowe Otwock – Praca

Aktualnie poszukujemy Księgowego/Księgowej do naszego Biura Rachunkowego w Otwocku.

Dołącz do naszego zespołu, aby rozwijać swoją wiedzę i umiejętności.

Biuro Rachunkowe Otwock - praca dla księgowego

Praca stacjonarna w naszym biurze

Jesteśmy biurem rachunkowym, które stawia na nowoczesność.

Zawsze chętnie poszerzamy nasz zespół o osoby pozytywnie nastawione do świata i chcące pracować w życzliwej i koleżeńskiej atmosferze.

Opis stanowiska

W zależności od Twojego doświadczenia powierzymy Ci odpowiedni zakres obowiązków:

– Prowadzenie pełnej księgowości, KPiR,

– Sporządzanie deklaracji VAT, PIT, JPK, PCC,

– Monitorowanie rozrachunków,

Opis stanowiska księgowego
Wymagania na stanowisku księgowego w Biurze Rachunkowym w Otwocku

Wymagania

– Znajomość przepisów z zakresu prawa podatkowego

– Doświadczenie zawodowe na stanowisku księgowa/księgowy

– Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

– Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji

– Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę)

– Możliwość stałego pogłębiania wiedzy i dostęp do nowoczesnego oprogramowania

Co oferujemy na stanowisku księgowego
Wyślij swoje CV - Dołącz do zespołu Biura Rachunkowego w Otwocku

Wyślij swoje CV na

info@peter-green.com

lub przyjdź na spotkanie, aby poznać nasz zespół.