Zaufanie dzięki zaangażowaniu


Naszym celem jest odciążenie Twojej firmy od wszelkich formalności związanych z księgowością tak, abyś mógł skupić na prowadzeniu biznesu.
Sprawdź dlaczego tak wiele firm nam zaufało.

Peter Green Marcin Szczypa posiada wysokie standardy pracy, które pozwoliły na profesjonalne wykonanie powierzonych zadań. 
 
 

Mirosław Rodek

Modzelewski & Rodek

Firma Peter Green i jej pracownicy wykazują się wysokim poziomem profesjonalizmu, wykonując bezbłędnie i terminowo zlecone prace. 

Radosław Krawczak

TEKNOSYSTEM Sp. z o.o.

Biorąc pod uwagę wszechstronny zakres współpracy oraz pełną satysfakcję z jej przebiegu z pełnym przekonaniem rekomenduję firmę Peter Green Marcin Szczypa jako wiarygodnego i solidnego Partnera.
Krzysztof Filiński

Kancelaria Prawnicza Krzysztof Filiński

Nasze listy referencyjne

Od 2008 roku firma Peter Green Marcin Szczypa świadczy dla naszej spółki kompleksową obsługę w zakresie usług księgowych i podatkowych. Dzięki indywidualnemu traktowaniu, dużej elastyczności oraz solidnej i profesjonalnej kadrze, w pełni rekomendujemy firmę Peter Green Marcin Szczypa.
Marcin Puchta

Safematic POLSKA

Firma Peter Green Marcin Szczypa od 2010 roku prowadzi księgi handlowe dla Specjał Henryk Juśko Spółka Komandytowo-Akcyjna. Jest to solidny i odpowiedzialny kontrahent, który posiada wysokie standardy pracy.
Polecam firmę Peter Green Marcin Szczypa jako godnego zaufania kontrahenta.

Henryk Juśko

Specjal Henryk Juśko

Biuro Rachunkowe Peter Green prowadzone przez Pana Marcina Szczypę wykazało się solidnością jako partner, któremu można powierzyć wszelakie problemy rachunkowo- podatkowe. Na pewno w przyszłości skorzystamy z usług Biura Peter Green. 

 

Bartłomiej Zajdel

Zitas

Mieliśmy niewątpliwą przyjemność korzystania z usług świadczonych przez Biuro Rachunkowe Peter Green Marcin Szczypa. Kilkumiesięczne prowadzenie księgowości naszej firmy przez biuro Pana Szczypy przebiegało bezproblemowo i w przyjaznej atmosferze.
Pracownicy Biura wykazali się w tym czasie wysokim profesjonalizmem i poziomem kultury osobistej, terminowo i bezbłędnie wywiązując się z wszelkich powierzonych im zadań. Z czystym sumieniem możemy zarekomendować korzystanie z usług Peter Green Marcin Szczypa. 

 

 

Andrzej Wiak

ALCOT

Biuro Rachunkowe Peter Green Marcin Szczypa świadczy dla nas kompleksową obsługę z zakresu prowadzenia ksiąg handlowych oraz kadr i płac. Reprezentuje nas również przed Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.
Powierzone zadania są realizowane terminowo, profesjonalnie oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami. Pracownicy biura charakteryzują się wysoką kulturą osobistą oraz dużą wiedzą.
Ogromnym atutem biura jest internetowy system R-TAX, dzięki któremu mamy dostęp do dokumentów finansowych o każdej porze.
Z przyjemnością polecamy współpracę z Biurem Rachunkowym Peter Green Marcin Szczypa.
Jacek Derecki

AluSteel Power

Współpracujemy z Biurem Rachunkowym Peter Green Marcin Szczypa od momentu powstania naszej spółki. Biuro świadczy dla nas usługi z zakresu prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, rozliczeń z Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.
Niezwykła dostępność i fachowość pracowników Biura, sprawiają, że współpraca jest czystą przyjemnością. Powierzane zadania realizowane są terminowo i z wielką starannością. System powiadomień SMS oraz platforma RTAX są kolejnymi argumentami przemawiającymi za współpracą z Biurem Rachunkowym Peter Green.
Usługi Biura są godne polecenia dla wszelkich podmiotów gospodarczych.
Danuta Szypulska

Cukiernia Malinowy Kącik